burç

AĞUSTOS AYI AŞK FALINIZ- BALIK BURCU

Balıklar hassas bir dönemden geçiyorlar. Bir çok konuda olduğu gibi aşk hayatlarında da kendilerini kötü hissediyorlar ama bu gerçekçi bir durum değil. Gereksiz bir bohemlik söz konusu. Bu aralar duygusallıkları had safhada olduğu için aslında kendilerine iyi yaklaşan partnerlerini yanlış anlamları mümkün. Onlara haksızlık yapmamaları gerekiyor. Biraz dikkatli olurlarsa partnerlerinin onlar için neler yaptıklarını fark edeceklerdir. Yalnız Balıklar da etraflarına dikkatli bakarlarsa kendileriyle ilgilenen birileri olduğunu görecekler. İçine kapanık durumdan sıyrılmaları gerekiyor. Kısmetlerini kaçırmamaları bu ay içinde önemli. Şu sıralar tanışacakları kişi geleceklerinde olacak olan kişi olabilir. Bu ilişki onları çok mutlu edeceğe benziyor.

AĞUSTOS AYI AŞK FALINIZ- BAŞAK BURCU

Başakların üzerinde evrenin negatif enerjisi var. İlişkilerinde bu konuyu dikkate alarak davranışlarını şekillendirmeleri gerekiyor. Söyleyecekleri her şey ters tepebilir. Bu sebeple hassas olmaları ve fevri davranışlardan uzak durmaları gerekiyor. Düşünerek hareket etmelerinde fayda var. Partnerlerinin kendilerine olan duygularını tartmaları ve onların en ufak hatalarında büyük tepkiler vermemeleri bu noktada çok önemli. Bu süreci en az hasarla atlatmaları ilişkilerinin geleceği adına çok önemli. Yalnız Başaklar da bu ay aşk hayatlarında aradıklarını bulamayacak gibi duruyor. Yalnızlık onları çepeçevre saracak. Kendilerini meşgul edecek başka işlerle uğraşmaları gerekiyor. Bunalım bunalımı beraberinde getirecektir. Önümüzdeki aylar onlara iyi gelecektir. Ama bu ay aşk namına pek yüzleri gülmeyecek.

Aslan Burcu 3. Grup – 2015 Burç Yorumu

13 – 23 Ağustos arasında doğan bu şanslı grubu bitmez tükenmez enerjilerinden tanıyabilirsiniz! 2015 yılında Jüpiter’in etkisiyle özel hayatlarında olumlu değişimler yaşayacaklar. Yetenek ve hobilerine daha fazla eğilerek bu alanlarda yapacakları girişimler ile başarı elde edecekler. Ciddi bir ilişki için bu yıl onlar için en doğru zaman olacak.

Haftanın Ünlüsü: Sinem Kobal (14 Ağustos)

 Scroll to top