Günün Tarot Kartı : Yıldız (The Star)

yildiz

Sevgili Tellweciler bugünden itibaren “Tarot Günün Kartı” her gün sizlerle olacak. Tarot kart açılımında günün kartı geçireceğiniz gün hakkında size ipuçları verir. Bu ipuçları aslında gün içinde gözden kaçırdığınız ayrıntılarla ilgilidir. Günün kartı sayesinde algılarınız biraz daha açık olacağı için göz ardı ettiğiniz ayrıntılara daha dikkatli bakabilirsiniz.

Peki tarot günün kartı nasıl belirlenir? O günün tarihindeki tüm sayıları topluyoruz. Çıkan rakamın tarot destesinde denk geldiği kart günün tarot kartı oluyor.

Yıldız kartı, arzuları ve düşleri ifade eder. Güven ile doğal yetenekleri aramayı gösterir. Olumlu, pozitif düşünce, iyi ruh ve fiziksel sağlığı simgeler. Meditasyon, bu kart ile sembolize edilir. Bu kart yeni yetenekler bulmak, yaratıcı hedeflere ulaşmak anlamlarına da gelir.

Yıldız kartının ters anlamı :

Hayal kırıklıklarıyla sonuçlanmış umutlardır. İyimserlik yok olmuştur, bu olumsuzluk kartı seçen kişinin silik kişisel imajından kaynaklanıyor olabilir. Bu kişi, güçleri, yaratıcılığı değersiz saydığı için kendisini yetersiz hissedebilir. Böylece tüm yaratıcılığı kaybolur. Depresyon ve güvensizlik duygusu kişiyi zayıflatır, güçsüzleştirir. Ümitsizlik duygusu hayallerini yıkar. Bu olumsuzluklara karşı yardım alın, kişisel bir çare arayın.

Yayım tarihi
Tarot olarak sınıflandırılmış